HIZLI ARAMA
0224 271 88 29

+90 224 271 88 29

SOSYAL MEDYA}

Paslanmaz Çelik Baca Sistemleri Bilecik

1856-1 standartlarına göre güncellenen baca sistemleri Avrupa normalarına göre otomatik argon kaynaklı,bağlantı kelepçeli,muf geçmeli olarak üretilmektedir. Teknoloji ve dayanıklılığı ile birçok alanda tercih edilen baca sistemleri hayatımızın birçok yerinde yaygın bir şekilde kullanılır. Türk Standartları Endüstrisine uygun CE belgeli olarak sunulan bu sistemler avm,hastane,otopark ve sığınıklar başta olmak üzere çeşitli alanlarda yaygın bir şekilde tercih edilir. Gelişen inşaat sektörü ile birlikte önem kazanan ısıtma ve soğutma sistemleri Ülkemizde de Avrupa düzeyine hızlı bir şekilde ulaşmıştır. Ülkemizin her yıl gelişmesi ürün seçeklerinde de kaliteyi ön plana çıkarmaktadır.

Üretim ve Uygulama aşamasında kullanılan teknolojik ekip ve ekipmanlar doğru proje ve tasarımı beraberinde getirmektedir. Gerek Yurt içinde, gerek yurt dışında kullanılan havalandırma ve baca sistemleri son kullanıcının en az maliyet ile daha faydalı ürünler kullanmasını sağlamaktadır. Dayanıklı ve uzun yıllar kullanım için ideal olan bu paslanmaz çelik baca sistemleri, kolay bir şekilde montajı ve kullanımı sayesinde kullanıcıların tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır.

Yayınlanan yeni yönetmelik ile beraber sığınaklara şart koşulan havalandırma sistemleri firmamızca üretilmektedir. Klima santrali yapılmak zorunda olan bu sistemler ; toz filtreleri,hepa filtreler, kurşun separatörler kullanılmak zorundadır. Sığınak havalandırması konusunda projelendirme ve fiyat konusunda gelen taleplerinize hızlı şekilde çözüm sunacaktır.

Türkiye’nin çeşitli illerinde verdiğimiz hizmetler gelişen şehirlerde şube açmamız ile beraber, güven ve çözüm arayışı içinde olan müşterilerimizin de ilgisini çekmeyi başarmıştır Bilecik ilinde 2012 yılında faaliyetlerine başlayan Gazfer Baca sistemleri ile ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Güvenilir olarak birçok alanda faaliyet gösteren Gazfer enerji sistemleri geleceğin teknolojisini yakından takip ederek müşterilerine en iyi olan hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Modern tasarımları ve çevresel faktörlerle uyum içerisinde olan çelik baca sistemleri hakkında merak ettiğiniz ayrıntıları bizlere sorabilirsiniz.

çelik baca

Verilen Hizmetler

  • Kaskad Baca Sistemleri
  • Endüstriyel Baca Sistemleri
  • Kendini Taşıyan Baca Sistemleri
  • Havalandırma Sistemleri
  • Sığınak Havalandırma Sistemleri
  • Fabrika – Avm – Tekstil – Otopark – Hastane – Havalandırma Sistemleri
  • Kojenerasyon Baca Sistemleri
  • Ram Baca Sistemleri Yeni nesil
  • Çöp ve Çamaşır Şutu Sistemleri
1.497 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat