HIZLI ARAMA
0224 271 88 29

+90 224 271 88 29

SOSYAL MEDYA}

Sıkça Sorulan Sorular

BACA NEDİR?
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
BACA NEDEN ÖNEMLİDİR?
Her yıl baca problemlerinden dolayı birçok insan hayatını kaybetmektedir. Baca, ısıtma sistemlerinin en önemli unsurlarından biridir. Bu yüzden konfor, güven ve uzun ömrü bir arada sunabilen bir baca sistemi tercih edilmelidir.Bacalar; yangına karşı ve asit korozyonlarına karşı dayanıklı olmalıdır. Sızdırmaz ve sağlam olmalıdır.Yanma veriminin yüksek, ısıtma maliyetinin düşük olması ve çevre sağlığının korunması bakımından bacaların yapılışı ve bağlantıları son derece önemlidir
NEDEN PASLANMAZ ÇELİK BACA TERCİH EDİLMELİDİR?

  • Yapısal ve mekanik dayanım gücüne sahiptir.
  • Düşük ve yüksek sıcaklıklarda kullanılabilir.
  • Korozyona karşı dirençlidir.
  • Sızdırmazlık sağlar.
  • Şekil verme kolaylığına sahiptir.
  • Düşük karbon oranı sayesine kolay ve düzgün kaynak yapılır.
  • Estetik açıdan pürüzsüz bir görünüme sahiptir.

BACA TEMİZLİĞİ ve BAKIMI NASIL VE KİM TARAFINDAN YAPILIR?
Baca temizlik ve bakımları her yıl yetkili baca firmaları tarafından temizlik ve bakım işlemleri yapılmalıdır. Büyük önem taşıyan temizlik ve bakım işlemleri ihmal edilmemelidir.
ÇÖP ATMA ŞUTU SİSTEMLERİ NEDİR?
Toplu konutlarda, yüksek katlı yaşam alanlarında, otel ,hastane vb genel kullanım alanlarında, görüntü ve çevre kirliliğinin önüne geçmeye yarayan, çöp sevkiyatının ve toplanmasını kolaylaştıran paslanmaz çelik şut sistemleridir. Kullanım alanı oldukça geniştir. Kolay kullanımı vardır. Bu sistemlerde dikkat edilmesi gereken sistemin temizliğidir. Çöp atıkları sevk edildiği için kötü koku ve bakteri oluşması mümkündür. Bu yüzden sistemin temizliğinin yapılması önemlidir.
ÇAMAŞIR ATMA ŞUTU SİSTEMLERİ NEDİR?
Otellerde ve hastanelerde kullanılan sistemlerdir. Temizlenmesi gereken çamaşır vb eşyalar paslanmaz çelik sacdan yapılan bir sistemle toplama odasına sevk edilir. Görüntü kirliliğinin önüne geçilir ve çamaşır toplama işlemini kolaylaştırır.
ÜRÜNLERİN GARANTİ SÜRESİ NE KADARDIR?
TSE ve CE etiketli olan ürünlerimiz 2 (iki ) yıl süre ile garanti kapmasındadır.
ÜRÜNLERİN TSE ve CE İŞARETLİ OLMASI NE ANLAMA GELİYOR?
TSE ve CE işareti ürünlerin belirli bir kalite standardına sahip olduğu anlamına gelmektedir.Ürünlerin belirli bir teknoloji ile üretildiği ve olmazsa olmaz bazı şartlara uymak zorunda olduğunu göstermektedir. Satın alınan ürünlerin resmi olarak üretici firmanın garanti kapsamındadır.Ürünlerin bağlı bulunduğu bakanlık ya da kurumlar tarafından belli dönemlerinde denetimlerden geçtiğini ve ürünlerin kalitesi devlet tarafından onaylandığı anlamı taşır.
MONTAJ SONRASI HİZMETLERİNİZ NELERDİR?

Garanti kapsamında olan ürünlerimiz iki yıl süre ile firmamız sorumluluğu altındadır.

Sözleşme aşamasında yapılacak bakım , temizlik ve onarım işlemleri sözleşmeler gereğince teknik birimlerimizce her yıl belirlenen dönemlerde gerçekleşmektedir.

7/24 satış sonrası teknik bilgi ve yerinde müdahale gerçekleşmektedir.

WhatsApp chat