HIZLI ARAMA
0224 271 88 29

+90 224 271 88 29

SOSYAL MEDYA}

Paslanmaz Çelik Baca Sistemleri Manisa

TSE ve CE belgelerin sahip baca sistemleri 1856-1 standartlarına göre güncellenmiştir. Avrupa normlarında yer alan otomatik argon kaynaklı ve bağlantı kelepçeli olarak üretimi başlanan sistemler her geçen gün gelişmektedir. Doğalgaz kullanımının artış göstermesi ile beraber baca sistemlerinin önemide artmaktadır. Doğru ve güvenilir baca sistemlerinde gerekli referanslara sahip firmamız, standartlara göre üretim yapmanın yasal bir sorumluluk olduğunu çok iyi bilmektedir. Bu kullanıcı içinde önemli bir durumdur.

Son kullanıcı ürün tercih ederken bu kriterleri dikkate almak zorundadır. Belgesi olmayan ürünler ilerde görülemeyecek zararlara neden olur. Baca Gazı kaçaklarının önüne geçmek için el değmeden yapılan kaynak sistemleri büyük önemde önüne geçmektedir. Teknolojik özellikleri ve montaj öncesi yapılması gerekenler hakkında gerekli bilgiyi sizlere sunan personelimiz

 

güncellenen baca sistemleri Avrupa normalarına göre otomatik argon kaynaklı,bağlantı kelepçeli,muf geçmeli olarak üretilmektedir. Baca Gazı kaçaklarını,karbondioksit kaçaklarını elde değmeden yapılan kaynak sistemleri sayesinde büyük oranda önüne geçmektedir. Sağlam ve oldukça dayanıklı malzemeden üretilen baca sistemleri hayatımızın birçok yerinde yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Zaman içerisinde gelişen teknoloji ve kullanım alanlarının artış göstermesi ile beraber Paslanmaz çelik baca sistemleri istanbul başta olmak üzere birçok şehirde tercih edilmeye başlanmıştır.

Kaskad baca sistemleri contalı olarak üretilmeye başlamıştır. Pozitif bir şekilde üretilen bu sistemler son kullanıcıya hem maddi, hemde kullanım olarak büyük oranda fayda sağlamıştır. Gazfer modern teknolojisi ve kullanıdığı malzemelerde TSE’ye uygun olarak üretimini yaptığı malzemelerle Türkiye’nin birçok ilinde yaygın bir şekilde güçlü referansları ile hizmet vermektedir. Sektörde yer alan farklı firmaların fiyatlarının daha düşük olmasındaki etkenler arasında da kullanılan malzemenin kalitesi ve özellikleri ön planda tutulmalıdır. Sıfır risk seçenekleri ile maximum fayda sağlayan bu baca sistemleri yaygın olarak talep görmektedir.

Zaman içerisinde gelen talepler ve konusunda uzmanlaşan personelimiz ihtiyaçlara göre paslanmaz çelik baca sistemleri alanı dışında farklı hizmetlerde de boy göstermeye başlamıştır.

gazfer broşür

Verilen Hizmetler

  • Kaskad Baca Sistemleri
  • Endüstriyel Baca Sistemleri
  • Kendini Taşıyan Baca Sistemleri
  • Havalandırma Sistemleri
  • Sığınak Havalandırma Sistemleri
  • Fabrika – Avm – Tekstil – Otopark – Hastane – Havalandırma Sistemleri
  • Kojenerasyon Baca Sistemleri
  • Ram Baca Sistemleri
  • Çöp ve Çamaşır Şutu Sistemleri
2.052 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat