HIZLI ARAMA
0224 271 88 29

+90 224 271 88 29

SOSYAL MEDYA}

Modüler Su Deposu

Özel olarak şekil verilen modürler su depoları istenilen hacimlerde birbirlerine civatalar ile monte edilen depo modelleri arasında yer almaktadır. Hijyen koşullarına göre daha sık tercih edilen bu ürünler uzun yıllar kullanım için idealdir. Normal Su depolarında Yosun ve Mantar gibi sorunlar ortaya çıkmasına rağmen, modüler su depolarında böyle bir durum yaşanmaz.

Birbirine geçmeli civatalar sayesinde kolay bir şekilde sökülebilir ve kurulabilir. İçerisinde yer alacak sıvının özelliklerine göre ürün farklı materyallere sahiptir. Üründe sızdırmazlığı kontrol altına almak için EPDM contalar tercih edilmiştir.

İhtşyaca göre su deposu dolum miktarı özel olarak üretim esnasında belirlenir. Bina girişlerinden kolay ekilde giriş için özel tasarlanmıştır. Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılan Modüler Su depoları paslanmaz çelikten üretilmiş %18 krom ve %8 nikel içeren  bir yapıya sahiptir. Çeşitli alanlarda kolay kullanımı ve kurulumu nedeniyle tercih edilen modüler su deposu bursa ilinde verdiğimiz hizmet ile artık hizmetinizdedir.

modulersudeposu1 modüler 22

5.966 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat